Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Klub Informace o srazech Podzimní sraz 2012

Podzimní sraz 2012

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Ve dnech 28.-30. září proběhl již tradiční podzimní sraz Chrysler klubu – tentokrát s pořadovým číslem III.

Sraz proběhl v kempu Sokol v Dolních Počernicích za účasti pouhých 10 aut, nicméně to – doufám – nijak neovlivnilo úroveň akce.

 


rozprava

Narozdíl od minulých srazů byl tento v pojetí netradičním. Pro účastníky byl program až do poslední chvíle utajen. V sobotu ráno byl vyhlášen 1. ročník velké soutěže Chrysler klubu. Pořadatelé se inspirovali jednak vcelku dobře známými soutěžemi AOS (automobilová orientační soutěž -  dříve BOAS) a také částečně televizní reality show Amazing Race.

odjezd

Hra byla rozdělená do dvou etap, první etapa měla dvě kontroly a tři úseky a dvě kontroly, druhá dva a jednou kontrolu (druhá byla pro nepříznivé počasí zrušena). Posádky dostaly do každé etapy itinerář, jízdní výkaz (do kterého vyplňovaly úkoly dle itineráře) a také test, který musely v průběhu etapy vyplnit. Itinerář byl napsaný volnou formou.

JZ1

První etapa zavedla posádky nejdříve z Dolních Počernic do Újezda nad Lesy k výpadovce na Sibřinu, kde byla první kontrola  - informace o psech a chovné stanice paní domácí a také vyřešení jednoho kola dětské logické hry Metro. Dále je itinerář dovedl přes Sibřinu a Kralovice do Uhříněvsi, kde po splnění dalšího z úkolů dorazili ke druhé kontrole – jízdě zručnosti. Ta se skládala ze slalomu, zacouvání do garáže, přejetí „prkna“, zajetí do garáže popředu, dalšího slalomu a zastavení na čtverci.

jz

Další úsek zavedl posádky do obchodního centra, kde měly přestávku na oběd, kromě oběda plnily posádky úkoly mezihry.

spar

Po přestávce posádky vyrážely do druhé etapy, která je zavedla přes Dubeč a Koloděje opět do Újezda nad Lesy, kde je čekala tajná kontrola – simulovaná dopravní nehoda, u které proběhla i simulace postupu záchrany zraněných včetně komunikace s dipečinkem záchranné služby. Po splnění úkolu na kontrole vyrazily posádky zpět do kempu, kde měly plnit úkol poslední kontroly – odehrát jednu minigolfovou jamku, nicméně toto stihla pouze jedna posádka, protože začalo pršet a minigolf byl proto zrušen.

vyhlaseni

Doufám, že snad mohu napsat, že se akce vydařila, posádky po dojezdu živě diskutovaly o tom, kde kdo „kufroval“, jak se dařilo na jízdě zručnosti atd...

Večer si posádky mohly prohlédnout  správně vyplněné jízdní výkazy a testy podiskutovaly o zdravotnické kontrole s autorkou testu i kontroly Luckou Pelčákovou o správném postupu při řešení podobných situací. Poté byly vyhlášeny celkové výsledky hry. Absolutním vítězem hry se stali Bobešovi!!! Ještě jednou gratulujeme!!

Závěrem poděkovat všem „skalním“ za účast a i za to, že je neodradilo ani to, že vlastně nevěděli „do čeho jdou“. Díky patří i firmě Crown RDR Automotive za zapůjčení plochy, kde se konala jízda zručnosti.

crown

A v neposlední řadě chci poděkovat celému „realizačnímu týmu“ za velkou pomoc při přípravě i průběhu celé hry.

Last Updated on Tuesday, 02 October 2012 23:03  
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Main menu

Login/Logout

Thursday, 26 May 2022

Today`s name-day (Czech)

Yesterday: Viola Today: Filip Tommorrow: Valdemar