Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Klub Informace o srazech 16. sraz klubu

16. sraz klubu

E-mail Print PDF
There are no translations available.

club-logo 48x48Kamarádi,rok se s rokem sešel a před námi je naše další letní setkání na Vranově. Ač se to nezdá, je to už šestnáctý v pořadí. Co se týká mé maličkosti, poprvé jsem s vámi byl na tom třetím, jestli mě paměť nešálí.

Jak jistě vítě náš klub spolupořádal orientační soutěž Rallye Večerní Prahou. Tam jsem ale vzhledem k tomu, že se mi organizátoři už de facto dva roky neozvali a z posledního ročníku, který se konal (a na kterém jsme se podíleli) v roce 2019 nám ani neproplatili vynaložené náklady. Další ročníky se jednak díky Covidu (2020) a jednak z neznámých důvodů (2021) nekonaly. Spolupráci jsem mailem vypověděl, nicméně dosud nemám na tento mail jakoukoliv odpověď. Tak tolik k Večerní Praze.

image1

Další akcí, na které se jako klub podílíme dodnes, je pohodová akce Veteráni na pláži. Letos bude již osmý ročník a my jako klub letos oslavíme pětileté výročí spolupráce. Takže jsem se několika "můstky" dostal k tomu, na co se vás chci zeptat... Rozmyslete si, prosím, kdo z vás má chuť a čas pomoci při akci samotné. Jedná se o sobotu 6. srpna. Jako organizátoři bychom měli být na místě nejpozději v 8,00 (uvítám i dřívější příjezd, je třeba ráno připravit plochu a v neposlední řadě i parkovat nedočkavce, kteří najíždějí do areálu už ode sedmé hodiny ranní). Přípravu tratě samozřejmě zajistíme my, máme to nejblíž. Budeme ale potřebovat právě "parkovače" přímo na plochu a pak ještě zatím blíže neuvedený počet hlídek přímo na trať. Takže rozmýšlejte a na srazu mi řeknete, kdo přijedete.

cropped-logo-2-60x60

Jarda

Last Updated on Wednesday, 08 June 2022 07:57  
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Main menu

Login/Logout

Tuesday, 16 July 2024

Today`s name-day (Czech)

Yesterday: Jindřich Today: Luboš Tommorrow: Martina