Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Klub Informace o srazech VII. podzimní sraz Chrysler klubu

VII. podzimní sraz Chrysler klubu

E-mail Print PDF
There are no translations available.

club-logo 48x48 Jak již bylo avizováno, mám pro vás další informace k podzimnímu srazu.

Termín srazu je 23. – 25. 9. 2016, ubytování je zajištěno opět v kempu Sokol v Dolních Počernicích. 

Zároveň tímto svolávám na 23.9. 2016 na 19,00 výroční členskou schůzi, důvod pátečního termínu vysvětlím....

Hlavním bodem programu srazu bude sobotní soutěž. Letos nebude pouze v naší režii, v loňském roce jsme se zúčastnili rallye „Večerní Prahou“ a podařilo se nám domluvit se s AK Bílá Labuť to, že v rámci této tradiční a veřejnosti známé soutěže bude vypsána speciální kategorie pro vozy značky Chrysler.  Večerní Prahou je běžně dvouetapová, jedna etapa je denní, druhá noční, končící těsně před půlnocí. Vzhledem k tomu, že naše členstvo jsou většinou rodiny s dětmi s Voyagery (resp. Town&Country), bude Chrysler kategorie pouze jednoetapová - denní a bude pro ni přestavěna i soutěž zručnosti, abychom se s našimi „drobečky“ vešli mezi branky a proběhne v odpoledních hodinách v sobotu 24.9.2016 .

Tedy abychom Vás do ničeho netlačili – pokud chcete, můžete se samozřejmě zúčastnit tradiční dvouetapové soutěže, ale tím nebudete spadat do Chrysler kategorie a budou pro vás platit pravidla pro obecnou kategorii, nebudete mít upravenou soutěž zručnosti a budete se účastnit i noční etapy. „Chrysler“ etapa se pojede v intencích denní etapy soutěže otevřené kategorie, budete tedy mít možnost si vyzkoušet „ostrou“ verzi denní etapy rallye „Večerní Prahou“. Ale vzhledem k tomu, že náš klubový „realizační tým“ bude v otevřené soutěži začleněn do realizačního týmu celé soutěže, nebudeme moct být v kempu v sobotu večer, budeme kdesi „na trase“, kde se pravděpodobně potkáme na některé z „živých“ kontrol  v denní etapě, ale pokud pojedete celou soutěž, potkáte nás i na kontrole noční. Proto svolávám schůzi již na pátek a byl bych rád, kdybyste tedy dorazili. Bližší informace k registracím a průběhu sobotního dne samozřejmě zase zveřejním hned, jakmile budou k dispozici. Start soutěže (pravděpodobně i cíl) bude v Praze Holešovicích v areálu výstaviště.

Tímto jsou zároveň k účasti zváni i kamarádi nečlenové klubu, jde především o to, abyste přijeli Chryslerem. Více info a prostor pro dotazy pro členy bude v diskusi k podzimnímu srazu v členské části webu.

 
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Main menu

Login/Logout

Sunday, 14 August 2022

Today`s name-day (Czech)

Yesterday: Alena Today: Alan Tommorrow: Hana