Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Klub Informace o srazech V. podzimní sraz Chrysler Clubu

V. podzimní sraz Chrysler Clubu

E-mail Print PDF
There are no translations available.

...a je tu v pořadí pátý podzimní sraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum konání je letos 19. - 21. září.

Místo konání srazu je jako v minulých dvou letech - Camping Sokol v Dolních Počernicích. Přesná adresa je:

 


Národních hrdinů 290

Praha 9 - Dolní Počernice

190 12

www.campingsokol.cz


Ubytování dle nabídky:

 

1) Chatky 2-5 lůžkové, soc. zařízení společné, cena 200 Kč/ osoba / noc. Chatky i  sociálka jsou čisté a světlé, teplá voda NENÍ na žetony, v kuchyňce je vařič i mikrovlnka.

2) Mobilheimy - zde je cena jednotná za kus a noc - a to 1200 Kč/noc. Domy jsou 5 místné, mají dvě oddělené ložnice (3+2), proto si myslím, že by bylo možné se i dohodnout např. dva páry a vzít dohromady jeden "heim". V mobilheimu je koupelna a kuchyňka (vybavená).

 

V obou případech ubytování je možnost vytápění pro případ nepříznivého počasí (pro chatky teplovzdušný ventilátor na vyžádání v recepci).

 

Stravování je možné v restauraci přímo v kempu, ceny hotových jídel jsou 80 - 100 Kč, minutka je od 120 Kč.  Je možnost si přiobjednat i snídani v ceně 60 - 80 Kč dle "rozsahu".

 

V kempu je dětské hřiště a minigolf, je v klidné části. Na večer je možnost opékání špekáčků, nebo nám nabízejí grilování cca 10 kg zauzené kýty vcelku (2500 Kč - včetně pečiva a dochucovadel). Pokud by bylo teplo s deštěm, je možnost i postavení stanu 12x6 metrů, zapůjčení "pípy".

 

Pro účast na srazu je třeba se ZAREGISTROVAT přímo na stránkách srazu. Upozorňuji, že k tomu, abyste se mohli na sraz zaregistrovat, je třeba mít zde účet, který je možno založit zde.

 

Dále prosím o zaslání zálohy na ubytování ve výši 300 Kč pro členy klubu a 500 Kč pro nečleny. Záloha je stanovena pouze pro pořádek, jen se chci vyhnout nepříjemnostem, které nastaly loni, kdy ubytování bylo objednané a pár lidí přespalo v pokoji u někoho jiného a objednané ubytování "nespotřebovali". Dalo mi hodně práce dostat zálohu, kterou jsem platil ze svého, zpět. Zálohu zasílejte na účet 670100-2200325837/6210 u MBank. Je třeba, aby záloha dorazila na účet NEJPOZDĚJI 14. září 2012, kdy budu domlouvat poslední podrobnosti srazu s managementem kempu. Záloha vám bude vrácena po příjezdu do kempu, pokud neohlášeně nedorazíte, záloha propadá.

 

Takže kromě registrace na sraz je třeba, abyste mi na mail club@chrysler-club.eu napsali, jaký typ ubytování a (v případě chatek) kolik míst požadujete, ideálně také zda a kdy jste odeslali zálohu – její přijetí budu potvrzovat. Na mail mi hlašte případně i to, že nedorazíte - i toto je třeba nahlásit 14 před termínem srazu ( samozřejmě úrazy, nemoci apod. jsou jiný případ :-) ).

Bude ideální, když přijedete NEJPOZDĚJI v sobotu ráno do 9 hodin, pak už asi v kempu nenajdete ani  kolo... J

 
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Main menu

Login/Logout

Sunday, 14 August 2022

Today`s name-day (Czech)

Yesterday: Alena Today: Alan Tommorrow: Hana