Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Domů O klubu

Pokud máte zájem o členství v „Chrysler Club Czechoslovakia o.s“ a souhlasíte se stanovami, stáhněte si v této sekci přihlášku, vyplňte ji a zašlete ji na adresu klubu, která je ve stanovách. Přihlášku lze zaslat i oskenovanou mailem a originál mi předat dodatečně na některém ze srazů. Po doručení přihlášky a jejím schválení výborem klubu vám bude vytvořen uživatelský účet pro přístup do privátní části webu www.chrysler-club.eu .

 

Klub si v žádném případě nečiní ambice k naprosté segregaci od původního neoficiálního klubu. Z původního webu nebudeme přesouvat vše, diskuse, chat a naše profily zůstanou zachovány i na původním webu www.chrysler-club.net. Dále budou pořádány srazy a bude organizována společná účast na velkých srazech US aut v ČR tak jako dosud.

 

Nicméně členství v klubu bude mít své jasné výhody. Probíhá několik jednání s firmami, jejich výsledky budou samozřejmě zveřejněny v novinkách na stránkách oficiálního klubu. Doufáme, že vás, kteří máte opravdový zájem o klubové dění, zakrátko přesvědčíme o výhodách členství v oficiálním klubu.

 

Jak bylo již dříve diskutováno, klub je pro zájemce, kteří mají SKUTEČNÝ zájem o AKTIVNÍ členství v klubu.

 

Případné zájemce, kteří již zaslali přihlášku, prosím o strpení, výbor je musí projednat.

 

 
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Hlavní nabídka

Přihlášení / Odhlášení

Sobota, 22 Červen 2024

Svátek má:

Včera: Alois Dnes: Pavla Zítra: Zdeňka