Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Domů Klub Informace o srazech VII. podzimní sraz klubu - další informace

VII. podzimní sraz klubu - další informace

Email Tisk PDF

club-logo 48x48Přináším aktuální informace k podzimnímu srazu. Nejspíš se v něčem budu opakovat, ale snažím se vám podat co nejkompletnější informace najednou.

  Jak jsem už předesílal, ve spolupráci s AK Bílá Labuť je na programu účast v tradiční soutěži „Večerní Prahou“, kde speciálně pro náš klub s ohledem na to, že mezi námi jsou rodiny s malými dětmi, byla vypsána kategorie „Chrysler“. Spočívá to v tom, že Chryslery pojedou pouze denní etapu.  Kategorie je otevřená, takže se jí mohou zúčastnit i nečlenská auta, ovšem základní podmínkou je, že to může být jedině Chrysler (případně Dodge v identickém provedení).

Obecné informace o soutěži se dočtete jednak na oficiálních stránkách soutěže a jednak na Facebooku.

Resp. když si prostudujete stránky soutěže (mimochodem letos se pojede už 53. ročník), zjistíte, že soutěž je běžně dvouetapová. Samozřejmě se můžete přihlásit do celé soutěže. Je to jen na vás.

Rozdíl mezi Chrysler kategorií a ostatními je především tedy v tom, že je kratší – pouze denní etapa, dále bude speciálně pro naše delší mazlíky upravena jízda zručnosti, abyste se mezi branky vešli. Ovšem účastí v kategorii se připravíte o možnost být vyhlášeni celkovým vítězem celé soutěže. Dále se kategorie liší výší startovného, které pro kategorii Chrysler činí 100 Kč za vozidlo - posádku, pro celou sutěž je to 350 Kč. Členům klubu bude startovné v kategorii Chryler uhrazeno klubem.

Se mnou a dalšími členy naší rodiny se budete moct potkat kdesi na trati, protože jsme mezi pořadateli...

Registraci proveďte na stránkách soutěže http://www.vecerniprahou.cz/index.php?item=6&;subitem=0 , do mailu dostanete potvrzení přihlášky a postupem času také další pokyny. Po provedení registrace mi, prosím pošlete mail, že jste se registrovali, abych měl aspoň trochu přehled, díky... Start i cíl je v areálu výstaviště v Holešovicích, budete mít volný vjezd do tohoto prostoru.

Takže, ač se to nezdá, termín se kvapem blíží a já – odkazem na to, co jsem vám všem říkal na letním srazu – vás prosím, abyste se registrovali. A to jak na sraz tak i do soutěže.  A jak už jsem také říkal, spolu se uvidíme v pátek večer (pro členy platí ta informace, že v pátek večer se koná krátká schůze klubu, dostanete poté i informace k soutěži, včetně našich loňských zkušeností a v rámci schůze s vámi potřebuju projednat jednu dost důležitou věc), v sobotu dopoledne při přejímce vozidel (pročtěte si info na stránkách soutěže, registrace začíná v 9,00!!!) a potom také na trati.

Připomínám, že prezentace začíná už v 9 hodin dopoledne, navazuje na ni jízda zručnosti a plnění dalších úkolů, na trať se vyráží od 13,00. Na Výstavišti probíhá současně výstava Auto Show, takže určitě se nebudete nudit, bude na co koukat. Doprovodný program má i samotná soutěž.

Takže neváhejte a registrujte se!!!

Jak jsem už říkal – považujeme to za dobrou propagaci klubu, budeme jako klub vidět, a zvlášť na takto tradiční a zavedené akci.

Další informace najdete tady:

http://www.vecerniprahou.cz/

https://www.facebook.com/vecerniprahou.cz/?fref=ts

Aktualizováno Neděle, 31 Červenec 2016 11:06  
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Hlavní nabídka

Přihlášení / Odhlášení

Úterý, 05 Červenec 2022

Svátek má:

Včera: Prokop Dnes: Cyril a Metoděj Zítra: Mistr Jan Hus